Latvijas Tiešās Tirdzniecības Asociācija

Kas mēs esam?

Latvijas tiešās tirdzniecības asociācija ir brīvprātīga valsts bezpeļņas tirdzniecības asociācija, kas pārstāv vadošos uzņēmumus, kuri ražo un piedāvā preces un pakalpojumus, kurus pārdod tieši klientiem.

Mūsu mērķis ir:

  • Veicināt tiešās tirdzniecības izaugsmi un tās atzīšanu kā svarīgu preč· u un pakalpojumu izplatīšanas metodi klientiem visā Latvijā.
  • Uzlabot tiešās tirdzniecības tēlu un atbalstīt tiešo tirdzniecību kā leģitīmu individuālās uzņēmējdarbības un papildus ienākumu gūšanas veidu.
  • Veicināt godīgu konkurenci un patērētāju tiesību aizsardzību, kā arī nodrošināt tiešās tirdzniecības biznesam labvēlīgu komerciālo un tiesisko vidi.

Jaunumi un notikumi

Latvijas tiešās tirdzniecības tirgus apgrozījums pērn pieaudzis par 5%

2016-04-20
2015. gadā kopējais pārdošanas apgrozījums tiešās tirdzniecības industrijā Latvijā pieauga par 5,2%, sasniedzot 31,2 miljonus eiro (bez PVN). Tiešajā tirdzniecībā iesaistīto cilvēku skaits Latvijā pieauga par 3%, sasniedzot vairāk nekā...

Tiešās tirdzniecības tirgus pērn pieaudzis par 2%

2015-04-10
Pagājušajā gadā Latvijas tiešās tirdzniecības asociācijas biedru kopējais pārdošanas apjoms pieaudzis lēnāk nekā 2013. gadā. Tas palielinājies par 2%, sasniedzot 29,7 miljonus eiro (bez PVN). Patlaban Latvijā tiešajā tirdzniecībā iesaistīti vairāk nekā...

© 2012-2016 Latvijas tiešās tirdzniecības asociācija. Visas tiesības rezervētas.