Papildu ienākumi vai sava biznesa iespējas

Tiešā tirdzniecība -

Tiešā tirdzniecība piesaista uzņēmīgus cilvēkus, kuri novērtē neatkarību, taču vēlas izmantot biznesa modeli ar nelielām sākuma un pieskaitāmajām izmaksām. Saistībā ar uzņēmumu tiešie pārdevēji strādā paši – veido savu biznesu atbilstīgi savam laikam un noteikumiem.

Tiešā tirdzniecība ir:

FLEXIBILITĀTE

Dažiem tiešā tirdzniecība ir papildu ienākumi. Citiem tā ir iespēja panākt pareizo līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tiešā tirdzniecība ir iespēja strādāt no mājām, no kafejnīcas vai kopstrādes centra. Visiem tiešajiem pārdevējiem tiešā tirdzniecība ir iespēja veidot savu dzīvesveidu.

IZAUGSME

Pateicoties plašajai apmācībai, ko nodrošina tiešās tirdzniecības uzņēmumi, un pastāvīgajam mentoringam, ko nodrošina tiešā pārdošana, šī darbība sniedz vērtīgas uzņēmējdarbības prasmes, ko var izmantot citās jomās.

Saskaņā ar Seldia/IPSOS pētījumu katrs piektais cilvēks iesaistās tiešajā tirdzniecībā, lai apgūtu uzņēmējdarbības prasmes.

NEATKARĪBA

Neatkarīgi no tā, vai esat students, jauna māmiņa vai nesen pensionējies cilvēks, kas vēlas nopelnīt papildu naudu, tiešā tirdzniecība sniedz iespēju ne tikai nopelnīt, bet arī būt neatkarīgam – strādāt sev, savā tempā un apjomā.

Lai gan tiešās tirdzniecības konsultanti strādā tiešās tirdzniecības uzņēmumā un saņem atlīdzību par preču pārdošanu, viņi strādā paši sev un saglabā rīcības brīvību.

IESPĒJAS

Pateicoties godīgai, elastīgai un pieejamai pieejai uzņēmējdarbības uzsākšanai, tiešā tirdzniecība ir pārveidojusi iespējamos šķēršļus un neveiksmes pašnodarbinātības jomā par iespējām un panākumiem.

Tomēr, tāpat kā jebkurā citā uzņēmējdarbībā, atalgojumu saņem tie, kas ir uzticīgi savam darbam.

SOCIALITĀTE

Tiešā tirdzniecība apvieno cilvēkus kopienā, kas mūsdienu arvien bezpersoniskākā biznesa pasaulē ir arvien retāk sastopama parādība. Lai gan mūsu nozarē ir ieviestas jaunākās tehnoloģijas un digitālā telpa, mēs uzskatām, ka lielākos panākumus gūstam, pateicoties personīgām attiecībām un tiešai saziņai, kas var izpausties dažādos veidos.

Tiešajā tirdzniecībā socialitāte ir ne tikai noderīga pārdošanai – tā ir noderīga arī cilvēkiem, kas nodarbojas ar tiešo tirdzniecību. Katrs trešais tiešais pārdevējs apgalvo, ka iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem ir galvenais iemesls, kāpēc viņš iesaistās tiešajā tirdzniecībā.

Turklāt tiešā tirdzniecība kalpo kā sociālā saikne gan lauku, gan pilsētu teritorijās, piedāvājot elastīgu un personisku alternatīvu aizņemtiem tirdzniecības centriem un nemateriāliem interneta veikaliem.

KVALITĀTE

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi un to pārdevēji pārdod plašu augstas kvalitātes produktu klāstu un piedāvā 100% apmierinātības garantiju.

UZTICAMĪBA

Visus tiešos pārdevējus, kas uzsāk sadarbību ar Latvijas Tiešās tirdzniecības asociācijas biedru uzņēmumiem, aizsargā LTTA Ētikas kodekss.

Dažas no daudzajām tiešās tirdzniecibas priekšrocībām ir:

Esiet pats sev priekšnieku

Izvēlieties savu darba laiku — strādājiet nepilnu vai pilnu slodzi! Izbaudiet brīvību un elastīgu darba režīmu, bet izpildiet savas saistības.

Vienkāršs sākums un pastāvīgs atbalsts

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi piedāvā konsultācijas, apmācību, mārketinga un administratīvo atbalstu, lai palīdzētu jums sasniegt biznesa mērķus.

Socializēšanās

Lielisks veids, kā satikties un socializēties ar cilvēkiem gan tiešo pārdevēju, gan klientu lokā. Sniedz neatkarīgam konsultantam iespēju pelnīt naudu, vienlaikus iegūstot jaunus draugus.

Atzinība

Saņemiet vienaudžu atzinību par lieliem un maziem sasniegumiem, kas vairo pašapziņu un pašcieņu.

 

Ienākumi

Nopelniet nelielus  papildu līdzekļus, lai segtu izdevumus, varētu doties sen izsapņotā atvaļinājumā vai padarītu to par pilna laika karjeru – lēmumu pieņemat jūs pats!

Atlīdzība un stimuli

Tiešā tirdzniecībā panākumus atalgo, izmantojot plašu ceļojumu un veicināšanas programmu klāstu. 

 

Viegli pārtraukt biznesu

Par tiešās tirdzniecības biznesa pārtraukšanu netiek piemērots sods. Mūsu dalībuzņēmumi atpirks preci, kuru iespējams pārdot. 

Neliela „ieejas” maksa

Lai sāktu tiešās tirdzniecības biznesu, ir vajadzīgas nelielas iemaksas vai nav jāmaksā vispār, dažreiz jāsamaksā tikai par produkta demonstrācijas komplektu.

Personības attīstība

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi nodrošina prasmju apmācību un personīgo attīstību, lai veicinātu izaugsmi un biznesa panākumus. 

 

Atvērts ikvienam

Tiešās tirdzniecības iespējas ir pieejamas visiem cilvēkiem, kas vecāki par 18 gadiem, neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes vai izglītības.

Padomi, kā sākt

Nesteidzieties pieņemt lēmumu!

Pareiza tiešās tirdzniecības uzņēmuma izvēle ir svarīgs lēmums. Ir lieliski būt entuziastam — šī enerģija veicinās jūsu panākumus konkrētajā nozarē, bet ir ļoti svarīgi, lai jūs justos apmierināts ar savu lēmumu. Ja kāds uzņēmums nešķiet piemērots, izpētiet citus. Nesteidzieties un neļaujiet sevi ietekmēt laikā ierobežotiem piedāvājumiem. Likumīgas iespējas nepazudīs vienas nakts laikā.

Identificējiet pievilcīgu uzņēmumu vai produktu!

Pieredze liecina, ka, lai gūtu panākumus tiešajā tirdzniecībā, ir jāizvēlas produkts vai pakalpojums, kas jums tiešām patīk. Tirdzniecības pārstāvji, kas mīl savus produktus, ir „klientu magnēti”, kas piesaista citus ar savu entuziasmu un apņēmību. Izvēloties uzņēmumu, ir svarīgi zināt, vai tas pieder Tiešās tirdzniecības asociācijai. Tā ir papildu garantija, ka  uzņēmējdarbības praksē tiks ievēroti ētikas principi un aizsargātas patērētāju intereses.

Konsultējieties ar pieredzējušiem pārdevējiem!

Izmantojiet visus jūsu rīcībā esošos informatīvos resursus, tostarp personīgos ieteikumus vai internetu, lai uzzinātu, kas citiem sakāms par konkrēto uzņēmumu. Var būt sarežģīti atdalīt patiesu informāciju no negatīvisma vai baumām, jo īpaši tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, tāpēc ir svarīgi visu informāciju aplūkot kontekstā.

Uzdodiet pareizos jautājumus

Pirms apņemties strādāt uzņēmumā, ir svarīgi zināt atbildes uz šādiem svarīgiem jautājumiem. Lai uzzinātu vairāk, lasiet šeit.

Identificējiet iespējamo krāpšanu

Diemžēl daži cilvēki cenšas izmantot tiešās tirdzniecības metodi, lai iesaistītos neētiskā un nelikumīgā darbībā. Ir vairākas brīdinājuma zīmes, kurām jāpievērš uzmanība:

  • uzņēmums nav LTTA biedrs;
  • spiediens ātri parakstīt līgumu;
  • uzstājīgs aicinājums samaksāt lielu naudas summu, pirms tiek paziņotas pārdošanas prasības vai saņemta juridiska konsultācija;
  • solījumi par ārkārtīgi lielu vai garantētu peļņu;
  • apgalvojums, ka peļņu var gūt viegli;
  • sākotnējā iemaksa, kas ievērojami pārsniedz jebkura produkta, komplekta vai apmācības patieso tirgus vērtību;
  • liela naudas summa, kas jāsamaksā, pirms kaut ko var saņemat pretī.

Tiešā pārdevēja pieredze

Skatiet mūsu dalībnieku uzņēmumu sarakstu un iespējas, ko tie var jums piedāvāt:

Augsti ētikas standarti

Labākā tiešās tirdzniecības prakse

Apskatiet LTTA Ētikas kodeksu →

Seko mums: 

    

@2023 Latvijas tiešās tirdzniecības asociācija