Papildu ienākumi vai sava biznesa iespējas

Tiešā tirdzniecība -

Tiešā tirdzniecība piesaista uzņēmīgus cilvēkus, kuri novērtē neatkarību, taču vēlas izmantot biznesa modeli ar nelielām sākuma un pieskaitāmajām izmaksām. Saistībā ar uzņēmumu tiešie pārdevēji strādā paši – veido savu biznesu atbilstīgi savam laikam un noteikumiem.

Tiešā tirdzniecība ir:

FLEXIBILITY

For some, Direct Selling is extra income. For others, it’s the ability to achieve the right work-life balance. Direct Selling is the opportunity to work from home, from a café or a co-working center. For all direct sellers, Direct Selling is the chance to design their own lifestyle.

REWARDING

Thanks to the in-depth training and ongoing mentorship that Direct Selling provides, our sellers benefit from learning valuable business skills that can be transferred to other opportunities.

In fact, 1 in 5 people join Direct Selling for the specific purpose of developing entrepreneurial skills.

INDEPENDENCE

Whether for a new mom, a recent retiree or a student looking to bring in some extra money, Direct Selling Is… Independence.

EMPOWERMENT

Direct Selling has shattered the glass ceiling. Thanks to our fair, flexible and low-cost approach to starting a business, Direct Selling has replaced barriers and failure with opportunities and success.

Nevertheless, as in any business, Direct Selling rewards those who are committed to their work.

PERSONALISED

Direct Selling brings people together in a community – a rare trait in today’s increasingly impersonal business world. While our sector has embraced the digital realm, we continue to find that our biggest successes come from personal relationships and face-to-face interactions.

Our social side isn’t just good for sales – it’s good for our people too. 1 in 3 direct sellers cite the chance to meet new people as their primary motivation for becoming involved in Direct Selling. Furthermore, Direct Selling serves as a social glue in both rural and urban areas, offering a flexible and personal alternative to busy shopping centres and intangible internet stores.

QUALITY

Direct Selling companies and their sellers sell a wide range of high quality products and provide 100% satisfaction guarantee.  

RELIABILITY

All direct sellers starting cooperation with DSA member companies are protected under the DSA Code of Ethics.

Dažas no daudzajām tiešās tirdzniecibas priekšrocībām ir:

Esiet pats sev priekšnieku

Izvēlieties savu darba laiku — strādājiet nepilnu vai pilnu slodzi! Izbaudiet brīvību un elastīgu darba režīmu, bet izpildiet savas saistības.

Atzinība

Saņemiet vienaudžu atzinību par lieliem un maziem sasniegumiem, kas vairo pašapziņu un pašcieņu. 

Neliela „ieejas” maksa

Lai sāktu tiešās tirdzniecības biznesu, ir vajadzīgas nelielas iemaksas vai nav jāmaksā vispār, dažreiz jāsamaksā tikai par produkta demonstrācijas komplektu.

Vienkāršs sākums un pastāvīgs atbalsts

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi piedāvā konsultācijas, apmācību, mārketinga un administratīvo atbalstu, lai palīdzētu jums sasniegt biznesa mērķus.

Ienākumi

Nopelniet nelielus  papildu līdzekļus, lai segtu izdevumus, varētu doties sen izsapņotā atvaļinājumā vai padarītu to par pilna laika karjeru – lēmumu pieņemat jūs pats!

Personības attīstība

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi nodrošina prasmju apmācību un personīgo attīstību, lai veicinātu izaugsmi un biznesa panākumus. 

Socializēšanās

Lielisks veids, kā satikties un socializēties ar cilvēkiem gan tiešo pārdevēju, gan klientu lokā. Sniedz neatkarīgam konsultantam iespēju pelnīt naudu, vienlaikus iegūstot jaunus draugus.

Atlīdzība un stimuli

Tiešā tirdzniecībā panākumus atalgo, izmantojot plašu ceļojumu un veicināšanas programmu klāstu. 

Atvērts ikvienam

Tiešās tirdzniecības iespējas ir pieejamas visiem cilvēkiem, kas vecāki par 18 gadiem, neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes vai izglītības.

Viegli pārtraukt biznesu

Par tiešās tirdzniecības biznesa pārtraukšanu netiek piemērots sods. Mūsu dalībuzņēmumi atpirks preci, kuru iespējams pārdot. 

Padomi, kā sākt

Nesteidzieties pieņemt lēmumu!

Pareiza tiešās tirdzniecības uzņēmuma izvēle ir svarīgs lēmums. Ir lieliski būt entuziastam — šī enerģija veicinās jūsu panākumus konkrētajā nozarē, bet ir ļoti svarīgi, lai jūs justos apmierināts ar savu lēmumu. Ja kāds uzņēmums nešķiet piemērots, izpētiet citus. Nesteidzieties un neļaujiet sevi ietekmēt laikā ierobežotiem piedāvājumiem. Likumīgas iespējas nepazudīs vienas nakts laikā.

Identificējiet pievilcīgu uzņēmumu vai produktu!

Pieredze liecina, ka, lai gūtu panākumus tiešajā tirdzniecībā, ir jāizvēlas produkts vai pakalpojums, kas jums tiešām patīk. Tirdzniecības pārstāvji, kas mīl savus produktus, ir „klientu magnēti”, kas piesaista citus ar savu entuziasmu un apņēmību. Izvēloties uzņēmumu, ir svarīgi zināt, vai tas pieder Tiešās tirdzniecības asociācijai. Tā ir papildu garantija, ka  uzņēmējdarbības praksē tiks ievēroti ētikas principi un aizsargātas patērētāju intereses.

Konsultējieties ar pieredzējušiem pārdevējiem!

Izmantojiet visus jūsu rīcībā esošos informatīvos resursus, tostarp personīgos ieteikumus vai internetu, lai uzzinātu, kas citiem sakāms par konkrēto uzņēmumu. Var būt sarežģīti atdalīt patiesu informāciju no negatīvisma vai baumām, jo īpaši tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, tāpēc ir svarīgi visu informāciju aplūkot kontekstā.

Uzdodiet pareizos jautājumus

Pirms apņemties strādāt uzņēmumā, ir svarīgi zināt atbildes uz šādiem svarīgiem jautājumiem. Lai uzzinātu vairāk, lasiet šeit.

Identificējiet iespējamo krāpšanu

Diemžēl daži cilvēki cenšas izmantot tiešās tirdzniecības metodi, lai iesaistītos neētiskā un nelikumīgā darbībā. Ir vairākas brīdinājuma zīmes, kurām jāpievērš uzmanība:

  • uzņēmums nav LTTA biedrs;
  • spiediens ātri parakstīt līgumu;
  • uzstājīgs aicinājums samaksāt lielu naudas summu, pirms tiek paziņotas pārdošanas prasības vai saņemta juridiska konsultācija;
  • solījumi par ārkārtīgi lielu vai garantētu peļņu;
  • apgalvojums, ka peļņu var gūt viegli;
  • sākotnējā iemaksa, kas ievērojami pārsniedz jebkura produkta, komplekta vai apmācības patieso tirgus vērtību;
  • liela naudas summa, kas jāsamaksā, pirms kaut ko var saņemat pretī.

Tiešā pārdevēja pieredze

Skatiet mūsu dalībnieku uzņēmumu sarakstu un iespējas, ko tie var jums piedāvāt:

Augsti ētikas standarti

Labākā tiešās tirdzniecības prakse

Apskatiet LTTA Ētikas kodeksu →

Seko mums: 

      

@2023 Latvijas tiešās tirdzniecības asociācija