Dažas no daudzajām tiešās tirdzniecibas priekšrocībām ir:

Esiet pats sev priekšnieku

Izvēlieties savu darba laiku — strādājiet nepilnu vai pilnu slodzi! Izbaudiet brīvību un elastīgu darba režīmu, bet izpildiet savas saistības.

Atzinība

Saņemiet vienaudžu atzinību par lieliem un maziem sasniegumiem, kas vairo pašapziņu un pašcieņu. 

Neliela „ieejas” maksa

Lai sāktu tiešās tirdzniecības biznesu, ir vajadzīgas nelielas iemaksas vai nav jāmaksā vispār, dažreiz jāsamaksā tikai par produkta demonstrācijas komplektu.

Vienkāršs sākums un pastāvīgs atbalsts

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi piedāvā konsultācijas, apmācību, mārketinga un administratīvo atbalstu, lai palīdzētu jums sasniegt biznesa mērķus.

Ienākumi

Nopelniet nelielus  papildu līdzekļus, lai segtu izdevumus, varētu doties sen izsapņotā atvaļinājumā vai padarītu to par pilna laika karjeru – lēmumu pieņemat jūs pats!

Personības attīstība

Tiešās tirdzniecības uzņēmumi nodrošina prasmju apmācību un personīgo attīstību, lai veicinātu izaugsmi un biznesa panākumus. 

Socializēšanās

Lielisks veids, kā satikties un socializēties ar cilvēkiem gan tiešo pārdevēju, gan klientu lokā. Sniedz neatkarīgam konsultantam iespēju pelnīt naudu, vienlaikus iegūstot jaunus draugus.

Atlīdzība un stimuli

Tiešā tirdzniecībā panākumus atalgo, izmantojot plašu ceļojumu un veicināšanas programmu klāstu. 

Atvērts ikvienam

Tiešās tirdzniecības iespējas ir pieejamas visiem cilvēkiem, kas vecāki par 18 gadiem, neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes vai izglītības.

Viegli pārtraukt biznesu

Par tiešās tirdzniecības biznesa pārtraukšanu netiek piemērots sods. Mūsu dalībuzņēmumi atpirks preci, kuru iespējams pārdot. 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.