Padomi, kā sākt

Nesteidzieties pieņemt lēmumu!

Pareiza tiešās tirdzniecības uzņēmuma izvēle ir svarīgs lēmums. Ir lieliski būt entuziastam — šī enerģija veicinās jūsu panākumus konkrētajā nozarē, bet ir ļoti svarīgi, lai jūs justos apmierināts ar savu lēmumu. Ja kāds uzņēmums nešķiet piemērots, izpētiet citus. Nesteidzieties un neļaujiet sevi ietekmēt laikā ierobežotiem piedāvājumiem. Likumīgas iespējas nepazudīs vienas nakts laikā.

Identificējiet pievilcīgu uzņēmumu vai produktu!

Pieredze liecina, ka, lai gūtu panākumus tiešajā tirdzniecībā, ir jāizvēlas produkts vai pakalpojums, kas jums tiešām patīk. Tirdzniecības pārstāvji, kas mīl savus produktus, ir „klientu magnēti”, kas piesaista citus ar savu entuziasmu un apņēmību. Izvēloties uzņēmumu, ir svarīgi zināt, vai tas pieder Tiešās tirdzniecības asociācijai. Tā ir papildu garantija, ka  uzņēmējdarbības praksē tiks ievēroti ētikas principi un aizsargātas patērētāju intereses.

Konsultējieties ar pieredzējušiem pārdevējiem!

Izmantojiet visus jūsu rīcībā esošos informatīvos resursus, tostarp personīgos ieteikumus vai internetu, lai uzzinātu, kas citiem sakāms par konkrēto uzņēmumu. Var būt sarežģīti atdalīt patiesu informāciju no negatīvisma vai baumām, jo īpaši tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, tāpēc ir svarīgi visu informāciju aplūkot kontekstā.

Uzdodiet pareizos jautājumus

Pirms apņemties strādāt uzņēmumā, ir svarīgi zināt atbildes uz šādiem svarīgiem jautājumiem. Lai uzzinātu vairāk, lasiet šeit.

Identificējiet iespējamo krāpšanu 

Diemžēl daži cilvēki cenšas izmantot tiešās tirdzniecības metodi, lai iesaistītos neētiskā un nelikumīgā darbībā. Ir vairākas brīdinājuma zīmes, kurām jāpievērš uzmanība:

  • uzņēmums nav LTTA biedrs;
  • spiediens ātri parakstīt līgumu;
  • uzstājīgs aicinājums samaksāt lielu naudas summu, pirms tiek paziņotas pārdošanas prasības vai saņemta juridiska konsultācija;
  • solījumi par ārkārtīgi lielu vai garantētu peļņu;
  • apgalvojums, ka peļņu var gūt viegli;
  • sākotnējā iemaksa, kas ievērojami pārsniedz jebkura produkta, komplekta vai apmācības patieso tirgus vērtību;
  • liela naudas summa, kas jāsamaksā, pirms kaut ko var saņemat pretī.